X-BO O6, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Ultra slim 8.5mm, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali 400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2300mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO O6

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO O6, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc
  • Шифра: 44261
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Asus ZE551ML4/64GB ROM/4GB RAM

Asus ZE551ML4/64GB ROM/4GB RAM

Asus ZE551ML4/64GB ROM/4GB RAM Zenfone 2 4G LTE, Gold color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 19..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

PANASONIC KX-TG2511FXM

PANASONIC KX-TG2511FXM

PANASONIC KX-TG2511FXM, DECT cordless telephone, Grey color, 1.4" Illuminated LCD Display, Speakerph..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Samsung EF-PJ330CFEGWW

Samsung EF-PJ330CFEGWW

Samsung EF-PJ330CFEGWW, Dual Layer Cover Galaxy J3 (2017) golden..

799 Ден.

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, White color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (2..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Samsung SM-R325 Gear VR with C

Samsung SM-R325 Gear VR with C

Samsung SM-R325 Gear VR with Controller, Orchid Gray, Virtual Reality Headset, Sensors Accelerometer..

8,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for IPhone X, Protection 9H..

Редовна Цена 249 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Huawei AM08 White

Huawei AM08 White

Huawei AM08 White, Little Swan Wireless Bluetooth 4.0 CSR Speaker, Touch Control, 3D HD Surround Sou..

1,299 Ден.

Tristar TE-6600

Tristar TE-6600

Tristar TE-6600, Corded phone deskmaster 4000, црна боја, 10 директни бирања, трансфер копче, Redial..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2, Red color, Smartphone with LTE 4G, Single SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscreen..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Samsung SM-R140 Gear IconX

Samsung SM-R140 Gear IconX

Samsung SM-R140 Gear IconX, Black Color, Bluetooth Headphones, Auto Tracking, Simply tap to control,..

14,999 Ден.

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA, Protective film for Galaxy J600..

159 Ден.

Lowepro Adventura SH 160 II то

Lowepro Adventura SH 160 II то

Lowepro Adventura SH 160 II торбица за Nikon D-SLR D3200, D3300, D5200, D5300, D7100 со два објекти..

2,399 Ден.

2Go Universal Carryng bag for

2Go Universal Carryng bag for

2Go Universal Carryng bag for phone, digital camera Miami black 60x106mm 794126..

Редовна Цена 100 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

100 Ден.

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE, Black color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 1920 pixels (403 ppi p..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони