Summer S5, Smartphone Black, included Protective case, 5.5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Shell Material Metal Frame, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580, Quad core, 1.5GHz; Mali-400, 2GB RAM, 16GB ROM, Dual camera Front:5.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2800mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Summer S5

 • Бренд: Summer
 • Краток опис: Summer S5, Smartphone Black, included Protective case, 5.5" 2.5D
 • Шифра: 44258
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

S-GUARD TI-004 (without bracke

S-GUARD TI-004 (without bracke

S-GUARD TI-004 (without bracket) - 1/3" sony 420tvl, 3.6mm lens,24 led, metal houseing without brack..

Редовна Цена 1,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,699 Ден.

Apple iPhone X - 64GB Space Gr

Apple iPhone X - 64GB Space Gr

Apple iPhone X - 64GB Space Gray, 5.8 inches (~82.9% screen-to-body ratio), Resolution: 1125 x 2436 ..

Редовна Цена 82,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

72,999 Ден.

Huawei Y5 (2018) Dura Blue

Huawei Y5 (2018) Dura Blue

Huawei Y5 (2018) Dura Blue, 5.45" LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~2..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,599 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii Y6 II, Protection 9H..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

S-GUARD LENS - SSE0620NI  6mm

S-GUARD LENS - SSE0620NI 6mm

S-GUARD LENS - SSE0620NI 6mm Fix Lens..

Редовна Цена 229 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

229 Ден.

Cellphone D206

Cellphone D206

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, Blue, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Sp..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Belkin View Case Cover for Sam

Belkin View Case Cover for Sam

Belkin View Case Cover for Samsung Galaxy S4-F8M565btC01..

Редовна Цена 949 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

X-BO S7 Gold 5.5

X-BO S7 Gold 5.5" Black

X-BO S7 Gold 5.5" Black, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD cap..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

PANASONIC KX-TG1711FXB

PANASONIC KX-TG1711FXB

PANASONIC KX-TG1711FXB, DECT cordless telephone, Black color, 1.25" Illuminated LCD Display, Caller ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

Xiaomi round Bluetooth Speaker

Xiaomi round Bluetooth Speaker

Xiaomi round Bluetooth Speaker 2 white..

2,299 Ден.

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite, White, 5.2 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1080 ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

X-BO Super 6 Black

X-BO Super 6 Black

X-BO Super 6 Black, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capaciti..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Samsung EF-FA530PBEGWW

Samsung EF-FA530PBEGWW

Samsung EF-FA530PBEGWW, Galaxy A8 Neon Flip Cover, Illuminated edge notifications, Automatic theme c..

2,199 Ден.

Overboard OB1015Y

Overboard OB1015Y

Overboard OB1015Y, Waterproof dry bag, 1L, yellow..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони