Бренд: UMI
Краток опис: UMI LONDON, Black, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2
Достапност:
Шифра: 44257
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1658

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
UMI LONDON, Black, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM, 5" Sharp IPS LCD Display, 1280x720 HD resolution, CPU MT6580 Quad core 1.3GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Mali 400 GPU, Dual T2X-1 2.5D Glass Twin shield technology, 3M Pressure absorption with Double Coated Foam tape, Customized Exquizite aluminium alloy, Rear 8 Mpixels Sony IMX149 Camera with flashlight, 2 Mpixels Rear camera, Recording HD video, Android 6.0 Marshamallow, FM Radio, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, Micro SD slot, 3.5mm earphone port, Battery 2050mAh
Напреден Филтер
Бренд UMI
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира