UMI ROME X, 3G Smartphone Black, 5.5" 2.5D IPS screen(1280*720px), Shell Material Metal, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 900/2100MHz, CPU MTK6753, Cortex A53 octa core, 1.3GHz; GPU: Mali-T720, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front: 2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back: 8.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2500mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

UMI ROME X

 • Бренд: UMI
 • Краток опис: UMI ROME X, 3G Smartphone Black, 5.5" 2.5D IPS screen(1280*720px
 • Шифра: 44255
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 5,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 4,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Huawei Mate 20 lite View Cover

Huawei Mate 20 lite View Cover

Huawei Mate 20 lite View Cover Black..

599 Ден.

Samsung Galaxy EF-ZG965CBEGWW

Samsung Galaxy EF-ZG965CBEGWW

Samsung Galaxy EF-ZG965CBEGWW, Standing Clear view Cover S9+ , Black..

2,999 Ден.

Belkin View Case Cover for Sam

Belkin View Case Cover for Sam

Belkin View Case Cover for Samsung Galaxy S4-F8M565btC01..

Редовна Цена 949 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Alcatel IDOL 4 6055K VR bundle

Alcatel IDOL 4 6055K VR bundle

Alcatel IDOL 4 6055K VR bundle, VR15 3D Virtual reality glasses box + Elastic strap (also called T-B..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dua

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dua

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dual SIM, Dark Grey with 4G LTE, 5.5" IPS LCD multitouch capacitive Scree..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

SONY CP-V10B

SONY CP-V10B

SONY CP-V10B, Charging power bank, black, 10000mAh, 1.5A (Max), recharge via USB or power adapter, M..

3,099 Ден.

Nikon COOLPIX S6700 Red

Nikon COOLPIX S6700 Red

Nikon COOLPIX S6700 Red, 20.0 Megapixels, 10 x optical zoom, 3-inch (7,5cm) LCD, Full HD Video, Opti..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

ST SW-30Y Silver

ST SW-30Y Silver

ST SW-30Y Silver, Superior Technology, Smartwatch, 1.44" LCD Touch Display 128X128 Resolution, Compa..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

X-BO V10 Smartphone White

X-BO V10 Smartphone White

X-BO V10 Smartphone White, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Huawei P20 Smart View Cover B

Huawei P20 Smart View Cover B

Huawei P20 Smart View Cover Black..

999 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Xiaomi 6a, 0.5mm,..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

USB Car charger S8 QC

USB Car charger S8 QC

USB Car charger S8 QC, 2x USB ports, 2A, White,..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Telefunken DECT Phone TC 201 w

Telefunken DECT Phone TC 201 w

Telefunken DECT Phone TC 201 with touch panel, Black, Big Blue display, Lighted keyboard, Handsfree/..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

TP-Link NC450

TP-Link NC450

TP-Link NC450, Pan/Tilt 300Mbps WiFi Cloud Camera, Day/Night view, 720p HD resolution@30 fps, SD car..

Редовна Цена 5,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони