UMI ROME X, 3G Smartphone Gold, 5.5" 2.5D IPS screen(1280*720px), Shell Material Metal, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 900/2100MHz, CPU MTK6753, Cortex A53 octa core, 1.3GHz; GPU: Mali-T720, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front: 2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back: 8.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2500mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

UMI ROME X

  • Бренд: UMI
  • Краток опис: UMI ROME X, 3G Smartphone Gold, 5.5" 2.5D IPS screen(1280*720px)
  • Шифра: 44254
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 5,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 4,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel One touch X POP/OT5035 бела..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

X5TECH USB Cable for Iphone 5

X5TECH USB Cable for Iphone 5

X5TECH USB Cable for Iphone 5 XIC-13P5, Color White, bulk packing..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Olympus Dvogled 10x21 RC II WP

Olympus Dvogled 10x21 RC II WP

Olympus Dvogled 10x21 RC II WP DGR, Dark Silver, included case, Roof compact waterproof binocular, 1..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

S-GUARD TX-002 - BNC CABLE

S-GUARD TX-002 - BNC CABLE

S-GUARD TX-002 - BNC CABLE,RJ59 75-3 96% net,BNC to BNC, 100m..

Редовна Цена 2,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,599 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixels ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

X-BO O6

X-BO O6

X-BO O6, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Genius Power Bank ECO-U540

Genius Power Bank ECO-U540

Genius Power Bank ECO-U540, Color: Gray, Capacity: 5400 mAh, Lithium polimer battery, LED indication..

Редовна Цена 1,149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Samsung Fast Charge Battery Pa

Samsung Fast Charge Battery Pa

Samsung Fast Charge Battery Pack Black 10,200mAh (Fast charge In&Out) EB-PG935BBEGWW..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,699 Ден.

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018

Samsung SM-A750 Galaxy A7 2018 Gold, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multito..

Редовна Цена 21,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Huawei Y6 II compact

Huawei Y6 II compact

Huawei Y6 II compact, Black, 4G LTE, Dual SIM, 5" IPS LCD capacitive, Multitouch, Resolution: HD rea..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

DORR Cleaning SET for photo ca

DORR Cleaning SET for photo ca

DORR Cleaning SET for photo cameras 5in1..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

GoPro Hero Black5 (CHDHX-501)

GoPro Hero Black5 (CHDHX-501)

GoPro Hero Black5 (CHDHX-501), Action 4K Camera 12MP/30FPS, Touch Display, Video Stabilization, GPS-..

28,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони