X-BO O7 X9, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Ultra slim 8.5mm, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali 450, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth 4.0, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2200mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO O7 X9

 • Бренд: X-BO
 • Краток опис: X-BO O7 X9, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D a
 • Шифра: 44155
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

GARMIN Forerunner 35 Black

GARMIN Forerunner 35 Black

GARMIN Forerunner 35 Black, SMART GPS Running Watch with Wrist-based Heart Elevate Rate, 128 x 128 p..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

SONY CP-V3L

SONY CP-V3L

SONY CP-V3L, Charging power bank, blue, 3000mAh, recharge via USB or power adapter, Micro USB cable ..

1,399 Ден.

PANASONIC KX-TS560FXB

PANASONIC KX-TS560FXB

PANASONIC KX-TS560FXB, Corded phone, Black, LCD Display, 50 station caller ID memory, 20 station Red..

Редовна Цена 1,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,899 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Samsung J6, 0.5mm, P/N: J6..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Reporter Camera bag Pink model

Reporter Camera bag Pink model

Reporter Camera bag Pink model FLOW II 8,5x13,5x6..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Oukitel C3 Smartphone Black

Oukitel C3 Smartphone Black

Oukitel C3 Smartphone Black, 5" HD IPS (1280x720), Dual Sim, 3G: WCDMA 900/1900/2100MH, Chipset: Med..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Blackview A30 Gold

Blackview A30 Gold

Blackview A30 Gold, Dual SIM, 5.5" IPS 1132x540, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Q..

Редовна Цена 5,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color, Dual SIM, 5.15 inches (~73.1% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Xiaomi Redmi 2 4G LTE

Xiaomi Redmi 2 4G LTE

Xiaomi Redmi 2 4G LTE, Black color, Dual SIM, Display 4.7 inches, 720 x 1280 pixels (312 ppi pixel d..

Редовна Цена 7,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Samsung Galaxy EF-ZN960CBEGWW

Samsung Galaxy EF-ZN960CBEGWW

Samsung Galaxy EF-ZN960CBEGWW, Clear View Standing Cover for S9 black..

2,999 Ден.

Samsung Galaxy Note 9 Purple

Samsung Galaxy Note 9 Purple

Samsung Galaxy Note 9 Purple, 6.4 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolutio..

Редовна Цена 62,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

59,999 Ден.

GoPro The Frame for Hero5 Blac

GoPro The Frame for Hero5 Blac

GoPro The Frame for Hero5 Black (AAFRM-001), The Frame is the smallest, lightest way to mount your ..

2,499 Ден.

Alcatel Go Play 7048X Waterpro

Alcatel Go Play 7048X Waterpro

Alcatel Go Play 7048X Waterproof smartphone, Red Black, with 4G LTE, 5" IPS LCD multitouch capacitiv..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони