MSIM X152 Feature Phone with 4 SIM cards, Black/Silver, 4 SIM - 4 stand by, FM radio, GSM850/900/1800/1900MHz, Built in torch, 2.2 inch QVGA hard screen, 320x240px, 0.3MP back camera with VGA video, micro SD card up to 8GB, Bluetooth, MP3 and MP4 support, earphones, Lithium ion battery 800mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

MSIM X152 Feature Phone with 4

 • Бренд: MSIM
 • Краток опис: MSIM X152 Feature Phone with 4 SIM cards, Black/Silver, 4 SIM -
 • Шифра: 44075
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 1,799 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 1,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Grundig Universal charger for

Grundig Universal charger for

Grundig Universal charger for all smartphones + 0.75m cable model 50933..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Blackview A20 Black

Blackview A20 Black

Blackview A20 Black, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Q..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,599 Ден.

Alcatel Pixi 4 4

Alcatel Pixi 4 4" 4034D

Alcatel Pixi 4 4" 4034D, Black, 3G, 4.0 inches (~58.3% screen-to-body ratio), Resolution: 480 x 800 ..

Редовна Цена 3,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

KAMERA PANASONIC SDR-T 50 EP-K

KAMERA PANASONIC SDR-T 50 EP-K

KAMERA PANASONIC SDR-T 50 EP-K..

Редовна Цена 15,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,990 Ден.

SONY CP-E6B

SONY CP-E6B

SONY CP-E6B, Portable USB charger, 5800mAh, Fast charge 1.5A output, Lithium-ion battery, Black..

1,899 Ден.

Xiaomi Redmi 6a gold

Xiaomi Redmi 6a gold

Xiaomi Redmi 6a gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Samsung Galaxy S9+ 2018 Coral

Samsung Galaxy S9+ 2018 Coral

Samsung Galaxy S9+ 2018 Coral Blue, 6.2 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Res..

Редовна Цена 50,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Clear View Standing Cover, Black, EF-ZG950CBEGWW, 8806088686752..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Samsung EF-AJ730TBEGWW

Samsung EF-AJ730TBEGWW

Samsung EF-AJ730TBEGWW, Back Cover Jelly Black for Samsung Galaxy J7 (2017)..

699 Ден.

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, Silver color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Clear Cover, Silver, EF-QG950CSEGWW, 8806088689135..

Редовна Цена 549 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

549 Ден.

GARMIN TT 15 transmitter for A

GARMIN TT 15 transmitter for A

GARMIN TT 15 transmitter for Alpha 100 (collar)..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color

Xiaomi Mi 5C 64GB Gold Color, Dual SIM, 5.15 inches (~73.1% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Xiaomi Redmi 4 Black

Xiaomi Redmi 4 Black

Xiaomi Redmi 4 Black, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolution:720 x 1..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони