Бренд: Summer
Краток опис: Summer S1, Smartphone White, included Protective case, 5" 2.5D a
Достапност:
Шифра: 44073
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1505

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Summer S1, Smartphone White, included Protective case, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Shell Material Metal Frame, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580, Quad core, 1.5GHz; Mali-400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2500mAh batery
Напреден Филтер
Бренд Summer
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира