X-BO O2, Smartphone White + GRATIS PROTECTION FLIP COVER, 5.5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Ultra slim 8.5mm, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali 400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 6.0 Marshmalow, 3100mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO O2

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO O2, Smartphone White + GRATIS PROTECTION FLIP COVER, 5.5" 2
  • Шифра: 44068
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB ROM/2GB RAM 4G LTE, Black color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 1..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,499 Ден.

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel One touch X POP/OT5035 бела..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixe..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Nikon D5600 D-SLR Black SET (1

Nikon D5600 D-SLR Black SET (1

Nikon D5600 D-SLR Black SET (18-55VR), 24.2 Megapixels, WI-FI, GPS,3" (8,1cm) Vari-angle Touch TFT-L..

Редовна Цена 49,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Samsung EB-P1100CSEGWW

Samsung EB-P1100CSEGWW

Samsung EB-P1100CSEGWW, ULC Battery Pack (10.0A 15W 2Port) TypeC, Quick Charge 2.0 support..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

S-GUARD TP-001 - 12V/1A

S-GUARD TP-001 - 12V/1A

S-GUARD TP-001 - 12V/1A..

Редовна Цена 279 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

279 Ден.

SONY DSCHX400VB.CE3

SONY DSCHX400VB.CE3

SONY DSCHX400VB.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.4 Megapixels Exmor R CMOS ZEISS sensor 1/2.3..

Редовна Цена 28,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

23,499 Ден.

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black Color, Dual SIM, 5.5 inches (~70.1% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold, 5.7" S-IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels resolutio..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixels ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii Y5 II, Protection 9H..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2, Red color, Smartphone with LTE 4G, Single SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscreen..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

GARMIN Fenix 3 Sapphire HR – G

GARMIN Fenix 3 Sapphire HR – G

GARMIN Fenix 3 Sapphire HR – Gray with black silicone band, Ексклузивен Мултиспорт рачен часовник со..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

UMI TOUCH

UMI TOUCH

UMI TOUCH, Smartphone Black, 5.5" 2.5D IPS screen(1920*1080px FullHD), Shell Material Metal, Dual SI..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони