H Mobile A5, Smartphone White, included Protective case, 4" WVGA capacitive touch screen, 850x480 resolution, Shell Material Plastic, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA2100MHz, MTK6572W 1.2GHz Cortex A7 dual core, GPU: Mali 400, 512MB RAM, 4GB ROM, Dual camera Front: 0.3MP & Back: 0.3MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 4.4.2, 2100mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

H Mobile A5

  • Бренд: H-Mobile
  • Краток опис: H Mobile A5, Smartphone White, included Protective case, 4" WVGA
  • Шифра: 44065
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST RC164GWH

ST RC164GWH

ST RC164GWH, Superior technology, Foldable 2017 Dice Selphie Drone, Yellow color, 2.4GHz RC drone w..

Редовна Цена 4,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,799 Ден.

Cellphone 222 Mini

Cellphone 222 Mini

Cellphone 222 Mini, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radi..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite

Huawei Honor 8 Lite, Gold, 5.2 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1080 x..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (2017), Gold Color, Dual SIM, 5.2 inches Super AMOLED capacitive touchscr..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

ST X3 Light brown

ST X3 Light brown

ST X3 Light brown, Superior Technology, Round Smartwatch with SIM card and Leather bands, Mobile pho..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,699 Ден.

Samsung EF-FA530PBEGWW

Samsung EF-FA530PBEGWW

Samsung EF-FA530PBEGWW, Galaxy A8 Neon Flip Cover, Illuminated edge notifications, Automatic theme c..

2,199 Ден.

Lenovo K5

Lenovo K5

Lenovo K5, Gold color, Smartphone Dual SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscreen HD 1.280x720 pixels..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,799 Ден.

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA, Protective film for Galaxy J600..

159 Ден.

Samsung SM-R810N Galaxy Watch

Samsung SM-R810N Galaxy Watch

Samsung SM-R810N Galaxy Watch 42 mm, Super AMOLED 1.2” (360 x 360), CPU: Dual-Core 1.15GHz, RAM : 0,..

21,999 Ден.

2Go Digital camera pouch green

2Go Digital camera pouch green

2Go Digital camera pouch green with beltloop 865033..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

S-GUARD TDI-001 - 1/3

S-GUARD TDI-001 - 1/3" sony 42

S-GUARD TDI-001 - 1/3" sony 420tvl, 8mm lens,24 led, metal houseing without bracket...

Редовна Цена 2,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,699 Ден.

GARMIN Forerunner 230 HRM Blac

GARMIN Forerunner 230 HRM Blac

GARMIN Forerunner 230 HRM Black & White, GPS/GLONASS running watch, color display 215x180, measures ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,499 Ден.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Screen Protector, Transparent, ET-FG950CTEGWW, 8806088694146..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

HUAWEI Mate 10 lite Black

HUAWEI Mate 10 lite Black

HUAWEI Mate 10 lite Black, 5.9" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2160 pixels, ..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони