Blackview A8 Smartphone White, 5" IPS DHD 2.5D Arc Screen (1280x720), CNC Metal frameDual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 900/2100MHz, MT6580 Cortex A53 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali-T400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front: 5.0MP with SELPHIE flashilight & Back: 13.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 5.1 Lollipop, 2500mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Blackview A8 Smartphone White

 • Бренд: Blackview
 • Краток опис: Blackview A8 Smartphone White, 5" IPS DHD 2.5D Arc Screen (1280x
 • Шифра: 44062
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 3,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

GARMIN Heart rate monitor 3 se

GARMIN Heart rate monitor 3 se

GARMIN Heart rate monitor 3 senzor premium, Strap Length: Adjustable from 21" to 29.5" (533.4 mm to ..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Samsung EF-RN950CBEGWW

Samsung EF-RN950CBEGWW

Samsung EF-RN950CBEGWW, Protective Standing Cover Clear Samsung Galaxy Note 8, Black..

1,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii P10, Protection 9H..

149 Ден.

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (2017), Black Color, Dual SIM, 5.2 inches Super AMOLED capacitive touchsc..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G LTE, QUAD Core CPU, 5.00 inches, White color, Operating System: Andro..

Редовна Цена 8,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

ST SG-F1 X5C

ST SG-F1 X5C

ST SG-F1 X5C, Superior technology, WiFi Drone with live stream camera, 2.4GHz RC drone with 2 Mpixel..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,599 Ден.

Blackview A8 Max Pearl White

Blackview A8 Max Pearl White

Blackview A8 Max Pearl White, Dual SIM, 5.5 inches HD IPS 720x1280, 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chips..

Редовна Цена 6,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,699 Ден.

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midni

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midni

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midnight Black, 6.2 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors,..

Редовна Цена 50,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

Oukitel U7 Plus Smartphone Bla

Oukitel U7 Plus Smartphone Bla

Oukitel U7 Plus Smartphone Black 5.5" HD IPS (1280x720), 4G LTE, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MH, Chi..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Заштитна фолија за Samsung I95

Заштитна фолија за Samsung I95

Заштитна фолија за Samsung I9500/Galaxy S4 anti glare..

Редовна Цена 150 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

59 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Iphone X, 0.5mm,..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27 A60 ТермоПластична, Ладно Бела 6000К, SKU: 4230 V-TAC..

Редовна Цена 129 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

129 Ден.

Samsung Galaxy S9 2018 Coral

Samsung Galaxy S9 2018 Coral

Samsung Galaxy S9 2018 Coral Blue, 5.8 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Reso..

Редовна Цена 46,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,999 Ден.

X-BO Super 7 Gold

X-BO Super 7 Gold

X-BO Super 7 Gold, 5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.0" 2.5D arc, QH..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони