Alcatel Pop 3 5" 5015D Dual SIM, Silver with 3G, 5" LCD multitouch capacitive Screen 480x854 pixels resolution, Android OS 5.1 Lollipop, CPU Quad core 1.3 GHz, Chipset MediaTek MT6582M, 8GB internal memory, 1 GB RAM memory, 5 Megapixels back camera with LED flash, autofocus, HDR, smile detection, panorama, geo tagging, 2 Megapixels front camera, 1080p video recording, GPS with A-GPS support, Micro SD slot, WiFi, GPRS, EDGE, BT 4.0, micro USB, speaker, 3.5mm audio jack, 1800 mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Alcatel Pop 3 5" 5015D Dual SI

 • Бренд: Alcatel
 • Краток опис: Alcatel Pop 3 5" 5015D Dual SIM, Silver with 3G, 5" LCD multitou
 • Шифра: 43514
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 5,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Xiaomi Redmi 5 3/32GB gold

Xiaomi Redmi 5 3/32GB gold

Xiaomi Redmi 5 3/32GB gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.7 inches (~75% screen-to-body ratio), Resolution: 72..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

USB Car charger S8 QC

USB Car charger S8 QC

USB Car charger S8 QC, 2x USB ports, 2A, White,..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Samsung Galaxy S9+ 2018 Gold

Samsung Galaxy S9+ 2018 Gold

Samsung Galaxy S9+ 2018 Gold, 6.2 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolutio..

Редовна Цена 50,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel One touch X POP/OT5035 бела..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

Футрола Teracell flip top SLIM

Футрола Teracell flip top SLIM

Футрола Teracell flip top SLIM за Samsung N7100 црна..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

GARMIN Zumo 220 Europe 3.5

GARMIN Zumo 220 Europe 3.5" GP

GARMIN Zumo 220 Europe 3.5" GPS Навигациски уред за моторцикл со Bluetooth и вклучени мапи од цела ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,999 Ден.

Samsung Galaxy S8 +

Samsung Galaxy S8 +

Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Clear View Standing Cover, Black, EF-ZG955CBEGWW, 8806088687032..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

X-BO V10 Smartphone Black

X-BO V10 Smartphone Black

X-BO V10 Smartphone Black, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

GARMIN Vivofit black

GARMIN Vivofit black

GARMIN Vivofit black, Персонален мерач на активности, единствена водоотпорна алка за здрав живот кој..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,299 Ден.

Summer S1

Summer S1

Summer S1, Smartphone Black, included Protective case, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*..

Редовна Цена 4,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Hama 00095290 8SLB Photo frame

Hama 00095290 8SLB Photo frame

Hama 00095290 8SLB Photo frame, Black, 8" TFT LED display in 4:3 format (1024x768 pixels), Supports ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

SONY HDRCX405B.CEN

SONY HDRCX405B.CEN

SONY HDRCX405B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, Powerful Exmor R CMOS sensor 1/5,8", 2..

16,699 Ден.

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dua

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dua

Alcatel Idol 3 (5.5) 6045K Dual SIM, Dark Grey with 4G LTE, 5.5" IPS LCD multitouch capacitive Scree..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони