MANTA TEL2201 Mobile phone with QWERTY keyboard, Dual SIM, Black, 2.2" color display, 220x176 resolution, Integrated Flashlight, Bluetooth, Back camera, Micro SD slot, FM radio, MP3 player, GSM 900/1800MHz, 800mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

MANTA TEL2201 Mobile phone wit

  • Бренд: MANTA
  • Краток опис: MANTA TEL2201 Mobile phone with QWERTY keyboard, Dual SIM, Black
  • Шифра: 43488
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Canon IXUS 177 Black KIT

Canon IXUS 177 Black KIT

Canon IXUS 177 Black KIT, 8GB + BAG, 20 Megapixels, Optical Zoom 8 x, Digital Zoom 4 x, f/3.2 – f/6...

Редовна Цена 7,490 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,090 Ден.

Summer S2

Summer S2

Summer S2, Smartphone White, included Protective case, 5.5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 96..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Manfrotto PHKP002 Primaphoto p

Manfrotto PHKP002 Primaphoto p

Manfrotto PHKP002 Primaphoto photo kit 001..

2,999 Ден.

HUAWEI Mate 10 Pro Black

HUAWEI Mate 10 Pro Black

HUAWEI Mate 10 Pro Black, 6.0" AMOLED capacitive Multitouch Screen, Resolution 1080 x 2160 pixels 1..

Редовна Цена 42,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,699 Ден.

Samsung Galaxy EF-QG965TTEGWW

Samsung Galaxy EF-QG965TTEGWW

Samsung Galaxy EF-QG965TTEGWW, Clear Cover transparent Galaxy S9 Plus..

799 Ден.

ST RC106CG

ST RC106CG

ST RC106CG, Superior technology, Drone, Blue color, 2.4GHz RC drone with 720P HD camera, Auto return..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

HUAWEI Y6 (2017) Grey

HUAWEI Y6 (2017) Grey

HUAWEI Y6 (2017) Grey, 5" IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720x1280 pixels resolution, Dual SIM,..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,799 Ден.

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black Color, Dual SIM, 5.5 inches (~70.1% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.99 inches (~77.4% screen-to-body ratio), Resolut..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 2018 Orhiday grey, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Cellphone D206

Cellphone D206

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM R..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Футрола Flip Cover за Samsung

Футрола Flip Cover за Samsung

Футрола Flip Cover за Samsung S5 G900 white..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gol

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gol

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gold + GIFT: JBL E30 Headphones, 4G LTE and NFC, 5.2" IPS Neo LCD capacit..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Lowepro Adventura TLZ 30 II то

Lowepro Adventura TLZ 30 II то

Lowepro Adventura TLZ 30 II торбица за Nikon D-SLR D3200, D3300, D5200, D5300 со еден објектив..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони