Lenovo A2010 - White, Dual SIM/4G, 4.5 inches Capacitive touchscreen 480 x 854 pixels, Quad-core 1 GHz, 1 GB RAM, 8 GB storage up to 32GB, 5 Mpixels back camera with flash, 0.3 Mpixels front camera, Android OS, v5.1 (Lollipop), Bluetooth, FM radio, micro SD slot, GPS built in with A-GPS, WiFi, Accelerometer, SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, HTML, MP4/H.264 player, MP3/WAV/eAAC+ player, Photo/video editor, Document viewer, LTE 4G, 2000mAh, microUSB v2.0, Weight:137 g, Dimensions:131.5 x 66.5 x 9.9 mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo A2010 - White

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo A2010 - White, Dual SIM/4G, 4.5 inches Capacitive touchsc
 • Шифра: 43388
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7 (2017), 4G LTE, Dual SIM, 5.5 inches Super AMOLED capacitive touchsc..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone 5 бела..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

Samsung SM-A510F Galaxy A5 201

Samsung SM-A510F Galaxy A5 201

Samsung SM-A510F Galaxy A5 2016 Cat6 LTE, Pearl White, 5.2 inches (72.5% screen-to-body ratio), 1.08..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

2Go Universal Charger for mobi

2Go Universal Charger for mobi

2Go Universal Charger for mobile phones for use in Home/Car/USB 794111..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

790 Ден.

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel

Футрола силиконска за Alcatel OT-995/998 бела..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Nikon D5600 D-SLR Black SET (1

Nikon D5600 D-SLR Black SET (1

Nikon D5600 D-SLR Black SET (18-55VR), 24.2 Megapixels, WI-FI, GPS,3" (8,1cm) Vari-angle Touch TFT-L..

Редовна Цена 49,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Xiaomi Redmi 4 White

Xiaomi Redmi 4 White

Xiaomi Redmi 4 White, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolution:720 x 1..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

Mobile phone case 360s iPhone

Mobile phone case 360s iPhone

Mobile phone case 360s iPhone 8 gold, Busy, 3800148507327..

499 Ден.

Lowe Pro Dublin 30 Crna

Lowe Pro Dublin 30 Crna

Lowe Pro Dublin 30 Crna..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Samsung EE-HG950DBEGWW

Samsung EE-HG950DBEGWW

Samsung EE-HG950DBEGWW, USB-C to HDMI Adapter, Black..

2,299 Ден.

GARMIN Vivofit black

GARMIN Vivofit black

GARMIN Vivofit black, Персонален мерач на активности, единствена водоотпорна алка за здрав живот кој..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,299 Ден.

GARMIN Alpha 100/TT 15

GARMIN Alpha 100/TT 15

GARMIN Alpha 100/TT 15, Multi-dog Tracking GPS and Remote Training Device in One, Tracks up to 20 do..

Редовна Цена 54,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

52,999 Ден.

Screen protector Clear 3D full

Screen protector Clear 3D full

Screen protector Clear 3D full cover glass for Samsung S9+, Protection 9H, P/N:S9+..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

SONY CP-E6B

SONY CP-E6B

SONY CP-E6B, Portable USB charger, 5800mAh, Fast charge 1.5A output, Lithium-ion battery, Black..

1,899 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони