Бренд: ST
Краток опис: ST-N5, White color, Superior Technology, Smartphone, BAG, Dual S
Достапност:
Шифра: 12159
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 3132

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-N5, White color, Superior Technology, Smartphone, BAG, Dual SIM, 5.5" Capacitive HD IPS multitouchscreen 720x1.280 pixels, Octa core 1.5GHz CPU MTK6592, 2GB RAM, 8GB storage up to 32GB, 13 Mpixels back camera with flash, 5 Mpixels front camera, Android 5.1 (Lolipop), Bluetooth, FM radio, micro SD slot, GPS built in with A-GPS, WiFi, WAP, 3G WCDMA + GSM, supports WCDMA 850/2100, GSM 850/900/1800/1900, SIM Card Slot (1xGSM/1xWCMDA), earphones, 3.5mm Headphone jack, Micro USB port, Micro USB to USB cable, 4.300 mAh Battery, USB Adapter-charger 5V/1A, Weight: 180grams, Dimensions: 154.4x76.9x7.5mm, Carry Mobile/Bag
Напреден Филтер
Бренд ST
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 2GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира