Бренд: ST
Краток опис: ST-N5, Black color, Superior Technology, Smartphone, BAG, Dual S
Достапност:
Шифра: 11795
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2562
Редовна Цена: 5,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 5,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-N5, Black color, Superior Technology, Smartphone, BAG, Dual SIM, 5.5" Capacitive HD IPS multitouchscreen 720x1.280 pixels, Octa core 1.5GHz CPU MTK6592, 2GB RAM, 8GB storage up to 32GB, 13 Mpixels back camera with flash, 5 Mpixels front camera, Android 5.1 (Lolipop), Bluetooth, FM radio, micro SD slot, GPS built in with A-GPS, WiFi, WAP, 3G WCDMA + GSM, supports WCDMA 850/2100, GSM 850/900/1800/1900, SIM Card Slot (1xGSM/1xWCMDA), earphones, 3.5mm Headphone jack, Micro USB port, Micro USB to USB cable, 4.300 mAh Battery, USB Adapter-charger 5V/1A, Weight: 180grams, Dimensions: 154.4x76.9x7.5mm, Carry Mobile/Bag
Напреден Филтер
Бренд ST
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 2GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира