Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00103835 Syscase Camera Bag, 110 Size, Black, Functional ca
Достапност:
Шифра: 12245
Прегледи: 235

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00103835 Syscase Camera Bag, 110 Size, Black, Functional camera bag for digital cameras and camcorders, Double zipper opening for quick access, Front pocket for accessories, Adjustable shoulder strap, Handle, Inside lining made of soft fleece, Inside dimensions 16 x 10 x 13 cm, Size code 110, Material Polytex (600D)
Напреден Филтер
Бренд HAMA