Бренд: GoPro
Краток опис: GoPro The Strap Hand+Wrist+Arm+Leg Mount (AHWBM-001), for HERO4/
Достапност:
Шифра: 12322
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 167
Редовна Цена:
4,699 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GoPro The Strap Hand+Wrist+Arm+Leg Mount (AHWBM-001), for HERO4/HERO3+/HERO3
Напреден Филтер
Бренд GoPro

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира