Бренд: GoPro
Краток опис: GoPro The Frame for Hero5 Black (AAFRM-001), The Frame is the s
Достапност:
Шифра: 12320
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 121
Редовна Цена:
2,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GoPro The Frame for Hero5 Black (AAFRM-001), The Frame is the smallest, lightest way to mount your HERO5 Black, It enables ultra compact, low-profile mounting, optimal audio capture during low-speed activities, and access to the cameras USB-C and HDMI ports
Напреден Филтер
Бренд GoPro

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира