Дознајте први за сите новости!

SONY ILCE5000LB.CEC
SONY ILCE5000LB.CEC

SONY ILCE5000LB.CEC


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 20,999 Ден.
48 Рати Без Камата 438 Ден.
Бренд: SONY
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 12209
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SONY ILCE5000LB.CEC, Alfa series Mirrorless Digital Camera, black, World lightest body, Interchangeable lens SELP1650 Lens 16-50mm, Sony E-mount lenses, 20.1 Mpixels Exmor APS HD CMOS sensor, FullHD videos, 3`` LCD tiltable Display, BIONZ X image processor, WiFi and NFC, Built in flash, Easy self portraits - 180 degrees tiltable LCD screen and Soft Skin effect mode, USB, HDMI, Lithium ion battery
Напреден Филтер
Бренд SONY
Платежни картички