Дознајте први за сите новости!

SAMSUNG EV-NX30 Smart camera Black
SAMSUNG EV-NX30 Smart camera Black

SAMSUNG EV-NX30 Smart camera Black


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 49,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2084 Ден.
Клуб Акција: 21,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1042 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 12136
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SAMSUNG EV-NX30 Smart camera Black, 20 Mpixels APS-C CMOS sensor, usable Samsung NX lens, 28mm, Hybrid autofocus, WiFi, NFC, Viewfinder Tiltable EVF w / Eye Contact Sensor, ISO 25600, 3D photo, Shoot in burst mode at up to 30 frames per second, Shutter speed 1/8000sec, Full HD movie recording, Optical image stabilization, Dust Reduction - super sonic drive, Tiltable Touch 3`` AMOLED Display 720x480, ISO 12800, HDMI, USB, AV out, micro SDHC slot, Lithium-ion battery, EV-NX30ZZBGBRS
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Платежни картички