Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX S5200 Red, 16 Megapixels, 6x optical zoom, Video F
Достапност:
Шифра: 12302
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 161
Редовна Цена: 7,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 7,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon COOLPIX S5200 Red, 16 Megapixels, 6x optical zoom, Video Full HD 1080p, ISO 3200, 2.7" (6.7cm) LCD display, WIFI, Lithium-ion battery
Напреден Филтер
Бренд Nikon

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира