Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCWX350W.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixel
Достапност:
Шифра: 12225
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 162
Редовна Цена:
13,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 13,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCWX350W.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixels Exmor R CMOS sensor 1/2.3, 20x Optical Zoom, white, HD video, NFC, WiFi, fast autofocus and Optical SteadyShot image stabilisation, 3" LCD Display, focal length F3-86mm, aperture f/3.5-6.6, ISO AUTO 80-3200, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира