Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCW830B.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels
Достапност:
Шифра: 12204
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 229
Редовна Цена:
7,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 7,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCW830B.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels ZEISS Vario Sonnar T Lens sensor 1/2.3", 8x Optical Zoom, black, HD video, fast autofocus and Optical SteadyShot image stabilisation, 2.7" LCD Display, focal length F25-200mm, aperture f/3.3-6.3, ISO AUTO 80-3200, Party Mode makes it easy to shoot great photos on a night out, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира