Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX S5100 Black, 12.2 Megapixels, 5x optical zoom, HD
Достапност:
Шифра: 11237
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 33
Редовна Цена: 7,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,490 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,990 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon COOLPIX S5100 Black, 12.2 Megapixels, 5x optical zoom, HD Video 720p 1280x720, ISO 3200, 2.7" (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery
Напреден Филтер
Бренд Nikon

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.