Бренд: SONY
Краток опис: SONY ILCA68K.CEC, Alpha a68 series SLR camera, 18-55mm lens with
Достапност:
Шифра: 12256
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 667

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY ILCA68K.CEC, Alpha a68 series SLR camera, 18-55mm lens with OIS, 24.2 Megapixels, Exmor APS HD CMOS Sensor, BIONZ X processor, 2.7" LCD Display, FullHD video, Optical image stabilization, Sweep panorama, ISO 100-25600, 15-point AF system with 3 cross sensors, High-contrast OLED Tru-Finder, Compatible with Sony E-mount lenses and A-mount with optional adaptor, NP-FM500H M-series Rechargeable Battery Pack
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира