Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCH300B.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.1 Megapixe
Достапност:
Шифра: 12202
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 921

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCH300B.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.1 Megapixels Super HAD CCD sensor 1/2.3", 35x Optical Zoom, black, HD video, Optical image stabilization, 3" LCD Display, focal length F25-875mm, aperture f/3.0-5.9, ISO80-800(Auto), ISO80-3200(Program Auto), SteadyShot reduces blur even in low light, Live view, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, AA batteries, SDHC slot
Напреден Филтер
Бренд SONY