Brand: SONY
Model: SONY CP-E3B2, Portable USB Charger 3000mAh, Black
Stock:
Product Code: 47923
Warranty (days): 180
Viewed: 290

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CP-E3B2, Portable USB Charger 3000mAh, Black
Related Products