Бренд: SONY
Краток опис: SONY CP-E3B2, Portable USB Charger 3000mAh, Black
Достапност:
Шифра: 47923
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 215

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CP-E3B2, Portable USB Charger 3000mAh, Black