Бренд: Genius
Краток опис: Genius Power Bank ECO-U540, Color: Gray, Capacity: 5400 mAh, Lit
Достапност:
Шифра: 43902
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1068

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius Power Bank ECO-U540, Color: Gray, Capacity: 5400 mAh, Lithium polimer battery, LED indication status, Outputs: 1 x USB 5 V / 2,1 A, Weight: 190g
Можеби ќе Ве интересира