Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00108103 Universal Holder for Smartphones, Car Holder, Mobi
Достапност:
Шифра: 62076
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 480

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00108103 Universal Holder for Smartphones, Car Holder, Mobile Phone Width: Universally Usable , Colour: Silver.
Можеби ќе Ве интересира