Бренд: ST
Краток опис: Selfie Stick Standard with Bluetooth, Color: Black, BOX packing
Достапност:
Шифра: 46222
Прегледи: 352

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Stick Standard with Bluetooth, Color: Black, BOX packing
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира