Brand: ST
Model: Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Col
Stock:
Product Code: 46221
Viewed: 334

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Color: Black/bLACK cap, BOX packing
Advanced Filter
Бренд ST
Related Products