Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00093813 Holder Set for Apple iPhone 5, incl. suction cup b
Достапност:
Шифра: 62074
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 248

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00093813 Holder Set for Apple iPhone 5, incl. suction cup bracket, Colour: Black.