Hama 93584 Vehicle Charging Cable, micro USB with Direct power supply and battery charging via the cigarette lighter socket, Charging current of max. 1200 mA for fast charging, Space-saving coiled cable for avoiding cable clutter

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Hama 93584 Vehicle Charging Ca

  • Бренд: HAMA
  • Краток опис: Hama 93584 Vehicle Charging Cable, micro USB with Direct power s
  • Шифра: 14651
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 349 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 349 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 349 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Huawei P9 lite Case

Huawei P9 lite Case

Huawei P9 lite Case, Transparent, EAN: 6901443106363..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 2018 Orhiday grey, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

X5TECH USB Cable for Iphone 5

X5TECH USB Cable for Iphone 5

X5TECH USB Cable for Iphone 5 XIC-10P5, Color White, box packing..

Редовна Цена 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip top SLIM за Iphone 4 бела..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

SONY ILCE5000LB.CEC

SONY ILCE5000LB.CEC

SONY ILCE5000LB.CEC, Alfa series Mirrorless Digital Camera, black, World lightest body, Interchangea..

20,999 Ден.

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (AADBD-001-RU), for HERO5 Black..

3,999 Ден.

Футрола Transparent за Samsung

Футрола Transparent за Samsung

Футрола Transparent за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 350 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei P10 Lite, 1mm, Shockproof..

299 Ден.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC...

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

GoPro Super Suit (AADIV-001)

GoPro Super Suit (AADIV-001)

GoPro Super Suit (AADIV-001), Ultimate protection for HERO5 Black during extreme outdoor activities ..

3,999 Ден.

X-BO V10 Smartphone Black

X-BO V10 Smartphone Black

X-BO V10 Smartphone Black, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,399 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black

HUAWEI Mate 20 lite Black, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixels ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Samsung GP-J415WSEFAA

Samsung GP-J415WSEFAA

Samsung GP-J415WSEFAA, Protective film for Galaxy J415..

149 Ден.

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27

VT-1864 LED Сијалица - 12W E27 A60 ТермоПластична, Ладно Бела 6000К, SKU: 4230 V-TAC..

Редовна Цена 129 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

129 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Дополнителна опрема за мобилни телефони, Кабли за мобилни