Дознајте први за сите новости!

Hama 93584 Vehicle Charging Cable
Hama 93584 Vehicle Charging Cable

Hama 93584 Vehicle Charging Cable


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 349 Ден.
Бренд: HAMA
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14651
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Hama 93584 Vehicle Charging Cable, micro USB with Direct power supply and battery charging via the cigarette lighter socket, Charging current of max. 1200 mA for fast charging, Space-saving coiled cable for avoiding cable clutter
Напреден Филтер
Бренд HAMA
Платежни картички