Дознајте први за сите новости!

Hama 88439
Hama 88439

Hama 88439


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 699 Ден.
Клуб Акција: 649 Ден.
Бренд: HAMA
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14650
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Hama 88439, AC/DC Power Supply Unit, 1A, For connecting e.g. a vehicle charging cable to a 230V power outlet, Mains supply of 100V-240V suitable for worldwide use in conjunction with a country-specific adapter, Power supply unit with a cigarette lighter socket
Напреден Филтер
Бренд HAMA
Платежни картички