Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R140 Gear IconX, Black Color, Bluetooth Headphones, A
Достапност:
Шифра: 71115
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-R140 Gear IconX, Black Color, Bluetooth Headphones, Auto Tracking, Simply tap to control, Standalone Music Play Up to 7 h and Fast-charge, Sensors: Accelerometer Proximity, Memory 3.4 GB, P/N: SM-R140NZKASEE
Напреден Филтер
Бренд Samsung
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela