Бренд: HTC
Краток опис: CC C100 Car charger/1A 5V/ (blistr-S)
Достапност:
Шифра: 41041
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 243

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CC C100 Car charger/1A 5V/ (blistr-S)