Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2307/12, Wall charger with two USB ports. Charge tabl
Достапност:
Шифра: 30102
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 458

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2307/12, Wall charger with two USB ports. Charge tablets, smartphones and most USB devices. Work with iPad, iPhone, Nokia, Samsung, LG, HTC and more. 5V/3.1A charging. 2 USB ports for multiple charging at the same time. Slim portable design.
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира