Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2207U/12, Wall charger with two USB ports, Charge tab
Достапност:
Шифра: 29748
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2207U/12, Wall charger with two USB ports, Charge tablets, smartphones and most USB devices, Work with iPad, iPhone, Nokia, Samsung, LG, HTC and more5V/2.1A charging, 2 USB ports for multiple charging at the same time, Slim portable design, Micro USB cable included
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela