Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2252/10, Car charger with attached (fixed) micro USB
Достапност:
Шифра: 29747
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2252/10, Car charger with attached (fixed) micro USB cable, 5V/2.1A
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela