Бренд: 2Go
Краток опис: 2Go Universal Charger for mobile phones for use in Home/Car/USB
Достапност:
Шифра: 14178
Прегледи: 416

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
2Go Universal Charger for mobile phones for use in Home/Car/USB 794111
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Можеби ќе Ве интересира