-50%
Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei P20 Lite, 0.5mm,

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Smartphone Clear Transparent C

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei P20 Lite, 0.5mm
  • Шифра: 46740
    Лагер:
  • Редовна Цена: 299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 149 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Дополнителна опрема за мобилни телефони, Футроли за мобилни