Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PH8-5, Dashboard holder for iPhone & mobile phones, Stab
Достапност:
Шифра: 62071

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PH8-5, Dashboard holder for iPhone & mobile phones, Stable base with glue for firmly support, Flexible stretching holder with protective pads, Stretching width: 35-83mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones