Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Nano Memory Card 128GB, Customized Memory Card,NM Card,HS200,12.3mm*8.8mm*0.7mm (L*W*T),128GB,eMMC5.1-English Pack Version,Terminal Dedicated
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela