Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei P20 lite - 2.5D protective film
Достапност:
Шифра: 46378
Прегледи: 640

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei P20 lite - 2.5D protective film
Можеби ќе Ве интересира