Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BLAUPUNKT DVR BP 2.0 HD, DVR Car Traffic camera, Full HD 1080p, 2.0" LCD Display, 120 degree ultra wide viewing angle, Loop recording, G sensor, Built in microphone and speaker, Motion detection, AVI@MJPG video format, 1 LUX minimum illumination, Micro SDHC slot, Plug & play, Car charger, bracket and usb cable included
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones