Бренд: SONY
Краток опис: SONY BDVE6100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with
Достапност:
Шифра: 29830
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 295
Редовна Цена:
25,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 25,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BDVE6100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with Bluetooth and NFC, 4x Tall boy speakers, Black color, 1000W, FM radio with RDS, Web browser, Built in WiFi, LAN port, USB port, HDMI, optical audio unput, BD Live, Triluminos color, Dolby digital plus, Dolby true HD
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира