Бренд: SONY
Краток опис: SONY BDVE4100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with
Достапност:
Шифра: 29829
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 225
Редовна Цена:
22,990 Ден.
24x КЛУБ РАТА 22,990 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BDVE4100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with Bluetooth and NFC, 2x Tall boy speakers, Black color, 1000W, FM radio with RDS, Web browser, Built in WiFi, LAN port, USB port, HDMI, optical audio unput, BD Live, Triluminos color, Dolby digital plus, Dolby true HD
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира