Бренд: Toshiba
Краток опис: TOSHIBA BDX4500KE, 3D SMART BLU-RAY PLAYER, Full HD 1080p playba
Достапност:
Шифра: 29724
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 157
Редовна Цена: 6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 6,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TOSHIBA BDX4500KE, 3D SMART BLU-RAY PLAYER, Full HD 1080p playback via HDMI, Extended connectivity via Ethernet LAN port, DLNA, USB port, Digital Audio coaxial, HDMI, Dolby® True HD and DTS® HD sound technology, Dolby® Digital compatible, DTS® compatible, Dolby® Digital Plus, Toshiba Smart BD portal (Facebook, Youtube, Picasa) allowing access to local network features and various online services, Exclusive compact design allowing vertical or horizontal mounting, Dark silver brushed top cover with a gloss black body, Illuminated touch controls
Напреден Филтер
Бренд Toshiba

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира