Бренд: Denver
Краток опис: DENVER DVBS-201HD, DVB-S2 Settop box with HDMI output, For use w
Достапност:
Шифра: 60173
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 986

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DENVER DVBS-201HD, DVB-S2 Settop box with HDMI output, For use with digital satellite tv (DVB-S2 & DVB-S), Shows DVB-S2 & DVB-S Free-to-sat programs, Connect to an existing sat dish (not included), 1 HDMI + SCART built-in, USB for upgrade, PVR function - record TV on USB memory stick
Напреден Филтер
Бренд Denver
Можеби ќе Ве интересира